10 april 2014 om 11:12
< 1 min lezen

Muzikaal opkikkertje voor Spaarne patiënten

Op zondag 1 juni verzorgt Het Klein Orkest van Muziekvereniging Soli een ‘Opkikkerconcert’ voor patiënten, verzorgers en bezoekers in het Spaarne Ziekenhuis. Het concert moet mensen de reden voor hun aanwezigheid in het ziekenhuis tijdelijk laten vergeten. Muzikanten worden gezocht om mee te doen aan het uurlange concert. Dit meldt Dichtbij.nl. 

Er zal swingende en verkwikkende muziek worden gespeeld. Hoewel het Klein Orkest van Soli het concert organiseert vragen zij muzikanten van andere verenigingen en muziekscholen om mee te doen. Muzikanten met B-niveau kunnen zich inschrijven voor deelname. 
 
Het Opkikkerconcert wordt gehouden in de centrale hal van het Spaarne Ziekenhuis. Het is op zondag 1 juni van 15.00 tot 16.00. 
 
© Nationale Zorggids
 
 

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • Ziekenhuizen

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Ziekenhuizen

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht