23 december 2014 om 14:20
< 1 min lezen

Ouderenfonds trakteert: 85.000 kerstkoekjes voor verzorgingshuizen

Het Nationaal Ouderenfonds heeft duizend dozen met kerstkoekjes uitgedeeld aan verzorgings- en verpleeghuizen in heel Nederland. In het Utrechtse Transwijk worden de eerste honderd ouderen op woensdag 24 december alvast getrakteerd. ‘Samen kerst vieren met iets lekkers. Zo moet het zijn!’ zegt Jan Romme, directeur van het Nationaal Ouderenfonds.

Tijdens de feestdagen is er veel eenzaamheid onder ouderen. Volgens het Ouderenfonds krijgen 420.000 ouderen geen bezoek en vieren 200.000 van hen geen kerst. Met kerstdiners, concerten, kerstbomen en nu ook kerstkoekjes probeert het Ouderenfonds het leuk en gezellig te maken voor zoveel mogelijk ouderen. Jan Romme: ‘Het was wel even slikken, toen we hoorden dat we zeven pallets met koekjes kregen. Dat zijn 85.000 koekjes!!! Maar in no time waren we ze ook weer kwijt. Duizenden ouderen kunnen we blij maken. Een mooi, betekenisvol gebaar voor ouderen, die dit enorm waarderen.’

De koekjes worden verspreid onder verzorgings- en verpleeghuizen heel Nederland en zijn ter beschikking gesteld door Bolletje.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    DAF Museum biedt digitale rondleidingen aan voor bewoners van zorginstellingen

    Gisteren om 09:59
    • Ouderenzorg

    Ouderenzorg Utrecht slaat handen ineen en werft ongeschoold personeel met zorghart

    Gisteren om 09:42

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht