29 juli 2015 om 10:47
< 1 min lezen

Vermiste tiener Kathlyn na week terecht

(ANP) – De 15-jarige Kathlyn Belioso uit Amsterdam is terecht na bijna een week vermist te zijn geweest. Dat heeft de politie dinsdag laten weten.

Het meisje zou vorige week woensdag met haar moeder op bezoek gaan bij haar oma in het Amsterdamse Bos en Lommer. Onderweg daarheen ging ze weg en kwam niet terug. Kathlyn had nog wel telefonisch contact met haar oma waarin ze zei dat het goed met haar ging. Haar familie en de politie maakten zich zorgen omdat Kathlyn een verstandelijke beperking heeft en medicijnen slikt vanwege ijzertekort.

De politie kreeg eerder deze week een tip dat ze gezien zou zijn in de Bijlmer in het bijzijn van twee mannen van rond de dertig jaar. Het is niet precies duidelijk waar Kathlyn is geweest. De politie gaat dit nog nog uitzoeken.

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Zorgkantoor of gemeente: wie moet naschoolse opvang meisje met downsyndroom betalen?

    Gisteren om 14:48
    • Gehandicaptenzorg

    DAF Museum biedt digitale rondleidingen aan voor bewoners van zorginstellingen

    Gisteren om 09:59

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht