5 juli 2016 om 16:13
< 1 min lezen

Blauwe Zondag – de 5e editie!

Het is weer zover, op zondag 24 juli vindt voor de 5de keer de Blauwe Zondag op de Tilburgse Kermis plaats.

Blauwe Zondag is een idee van Gijs Franken, oprichter van Autilook. Gijs Franken organiseert dit evenement in samenwerking met de Gemeente Tilburg en de Nederlandse Vereniging voor Autisme (NVA). Zijn doel was én is: mensen met autisme en hun naasten samen brengen én deelname aan de kermis mogelijk te maken voor deze doelgroep. Veel attracties op de Tilburgse Kermis zullen daartoe hun licht- en geluidsintensiteit verminderen, zodat mensen met autisme en hun naasten met elkaar kunnen genieten van een zo prikkelarm mogelijke kermis.
 
Programma
Blauwe Zondag gaat van start bij De Harmonie in de stationsstraat in Tilburg (11:00-12:45). De officiële opening vindt plaats om 12.30 uur. Vanaf 12:45 uur vertrekt men individueel of met een groep naar de kermis. De begeleiding van de deelnemers is in handen van vrijwilligers. Van 13:00-15:00 kan ieder op zijn of haar manier de kermis beleven en diverse attracties aandoen. Vanaf 15.00 uur is een bezoek aan de kermis op eigen gelegenheid natuurlijk ook nog mogelijk.
 
Kosten
Deelname aan Blauwe Zondag en de aangeboden consumpties bij ontvangst in de Harmonie zijn gratis. De entreegelden van de attracties en overige consumpties zijn voor eigen rekening.
 
Schrijf je nu in!
Voor meer informatie en inschrijving: http://blauwezondagtilburg.nl/ Blauwe Zondag wordt georganiseerd door autilook.nl en wordt mede mogelijk gemaakt door: de Tilburgse Kermisexploitanten, de Tilburgse Kermis, de Gemeente Tilburg en de NVA.

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Alfa‑college zet schoolpastors in om studenten beter te ondersteunen bij mentale problemen

    Vandaag om 08:21
    • GGZ

    Man verdacht van moord op 11-jarig meisje hoort tbs met dwangverpleging tegen zich eisen

    Vandaag om 08:21

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht