27 februari 2017 om 10:35
< 1 min lezen

Medewerker ggz-kliniek neergestoken door cliënt

Een cliënt in een Amsterdamse ggz-kliniek heeft afgelopen weekend een medewerker meerdere malen gestoken met een mes. De medewerker verkeert buiten levensgevaar en is inmiddels alweer thuis. Zaterdag deed hij bij de politie aangifte tegen de agressieve cliënt. Dat meldt het Parool.

In ggz-kliniek Inforsa, onderdeel van Arkin, vond al eerder een steekpartij plaats. In 2015 verwondde een cliënt vijf mensen. Eén van hen belandde zwaargewond in het ziekenhuis.

Inforsa behandelt en begeleidt cliënten met ernstige psychiatrische aandoeningen of gedragsstoornissen. Deze problematiek gaat vaak gepaard met een verslaving. De cliënten hebben veelal een crimineel verleden of hebben het zorgsysteem ontwricht. 

Door: Redactie Nationale Zorggids 

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Blue Monday Run haalt 158.000 euro op voor werk van MIND

    Gisteren om 16:02
    • GGZ

    Mentale gezondheid lijdt onder socialmediagebruik; steun voor verbod neemt toe

    Gisteren om 10:21

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht