6 november 2017 om 09:43
< 1 min lezen

Nielson na Stoptober nog steeds niet-roker

Stoptober zit erop en singer-songwriter Nielson kan met trots zeggen dat hij sinds de challenge geen sigaret meer heeft aangeraakt. De 27-jarige Sexy als ik dans-zanger was afgelopen maand ambassadeur van de actie.

Nielson ging de challenge samen met ontwerpster Olcay Gulsen en 100% NL-dj Koen Hansen begin oktober aan. De drie probeerden publiekelijk te stoppen met roken in het kader van Stoptober, een campagne waarbij rokers worden opgeroepen om in ieder geval een maand geen sigaret op te steken.

“Ik ben benieuwd of mijn stem verandert als ik niet meer rook. Ik heb geen idee hoe dat klinkt, ik rook al zo lang”, zei Nielson destijds. De Dordechter had steeds vaker last van zijn stem tijdens het zingen. Nielson laat nu aan het AD weten dat hij het heeft volgehouden. ”Het gaat me goed af. Ik krijg meer lucht en kan beter ademen. Ik ga niet meer roken.”

Stoptober is een initiatief van het ministerie van Volksgezondheid, KWF Kankerbestrijding, de Hartstichting, het Longfonds, het Trimbos-instituut en GGD GHOR. De bedoeling is dat deelnemers in de maand oktober niet zouden roken. Na een periode van 28 dagen hebben rokers vijf keer meer kans om blijvend te stoppen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van ziekenhuizen
    • GGZ

    Aantal meldingen over personen met onbegrepen gedrag Noord-Holland met kwart gestegen

    Vandaag om 10:44
    • GGZ

    Blue Monday Run haalt 158.000 euro op voor werk van MIND

    23 januari 2026 om 16:02

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht