7 mei 2018 om 12:39
< 1 min lezen

Medewerkster tbs-kliniek in ziekenhuis na aanranding en mishandeling tbs’er

Een tbs’er in kliniek De Rooyse Wissel in Oostrum heeft zondag een medewerkster aangerand en mishandeld. Hoe de vrouw eraan toe is, is niet bekend. Ze ligt momenteel in het ziekenhuis. Dat meldt NOS. 

De kliniek laat weten het incident te onderzoeken, evenals de politie die een eigen onderzoek opzet. De Rooyse Wissel kwam een paar jaar geleden ook al in het nieuws, toen op dezelfde plek – in het activiteitencentrum – een vrouwelijke medewerker werd mishandeld en gewurgd. Zij kreeg pas na 15 minuten hulp van collega’s. De dader kreeg destijds een gevangenisstraf van vijf jaar opgelegd.

Ook was bekend dat de kliniek een soepel wapen- en drugsbeleid had. Dat betekent patiënten deze producten makkelijk binnen konden sluizen. Tevens overleden een paar jaar geleden drie tbs’ers in korte tijd. 

Door: Redactie Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • GGZ

    Nieuwe petitie van MIND vraagt politiek om ggz nú toegankelijker te maken

    Gisteren om 12:44
    • GGZ

    Kan een cadeaubon Nederlandse zwangeren helpen stoppen met roken?

    26 januari 2026 om 14:36

Aankomende evenementen

27 Jan
Prinsenbal bij cv de Houwpiep’n ’t Bouwhuis
  • Overijssel
29 Jan
Vrijdagavond café Heerlijk Happy Karaoke!
  • Overijssel
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg