24 juni 2019 om 10:58
< 1 min lezen

Laatste Tygo in de GHB trekt 318.000 kijkers

De vijfde en laatste aflevering van het EO-programma Tygo in de GHB heeft vrijdagavond 318.000 kijkers getrokken, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek.

In de slotaflevering keek presentator Tygo Gernandt met de hoofdrolspelers terug op de serie en onderzocht hij of er al verbeteringen te bespeuren waren in de aanpak van deze drug. Het programma staat met het aantal kijkers op de 24e plek in de Dag Top 25. In november, toen de reguliere serie werd uitgezonden, was het een van de best scorende programma’s op NPO 3.

De drie best bekeken programma’s van de dag waren de journaals op NPO 1 en RTL 4. Het 20.00 uur Journaal trok de meeste kijkers met ruim 1,3 miljoen, gevolgd door het Half Acht Nieuws op RTL 4 waar 975.000 mensen naar keken. Het Journaal van 18.00 uur trok 830.000 kijkers.

De talkshow Zomer met Art verbeterde op de laatste dag van de week nog even het eigen kijkcijferrecord. Op maandag tijdens de eerste aflevering keken er 354.000 mensen, vrijdag waren dat er 394.000.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Hoogleraar ziet zowel risico’s als kansen van social media bij eetstoornissen

    30 januari 2026 om 15:06
    • GGZ

    OM eist taakstraf voor duw die fataal werd voor beveiliger van ggz‑instelling Mondriaan

    29 januari 2026 om 11:53

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht