25 juli 2016 om 15:50
< 1 min lezen

Speelgoed bij ‘s-Gravenzandse bieb

In navolging van de succesvolle samenwerking tussen Speel-o-theek Hoipiepeloi en Bibliotheek Naaldwijk, is Speel-o-theek Ieniemienie uit ‘s-Gravenzande nu ook onderdeel van Bibliotheek Westland.

Op woensdag 20 juli is de samenwerkingsovereenkomst ondertekend en op 7 september zal er een feestelijke opening gevierd worden. “We zijn al langere tijd met elkaar in gesprek over samenwerking maar nu is het besluit op officiële wijze bekrachtigd”, aldus Paula Bol vestigingscoördinator van Bibliotheek ‘s-Gravenzande. Voorzitter en de secretaris van Speel-o-theek Ieniemienie Anouk van Vliet en Edith Tamerus zetten hun handtekening onder de overeenkomst, net als Renske van Kooij, directeur Bibliotheek Westland.
De openingstijden van de speel-o-theek worden ruimer omdat het speelgoed nu tijdens de openingsuren van de bibliotheek geleend kunnen worden via het bieb-uitleensysteem. Vanaf september worden er gezamenlijke BoekStart speelochtenden worden georganiseerd.

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Anonieme ambtenaar stelt dat iHub te laat ingreep na meldingen over verkrachtingen

    Vandaag om 13:44
    • Jeugdzorg

    Oud-medewerker Openbaar Ministerie vervolgd voor bezit GHB en kinderporno

    Vandaag om 11:38

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht