3 augustus 2021 om 16:16
< 1 min lezen

Tijdelijke stop Parnassia Groep door tekort aan behandelaren

Door een tekort aan behandelaars bij Parnassia Groep, kunnen mensen met depressie, angsten, psychotrauma, persoonlijkheidsproblemen en adhd er tot september niet terecht. Patiënten die al door hun huisarts zijn doorverwezen, kunnen er nog terecht maar als er nu een verwijzing wordt afgegeven, krijgt de patiënt een afwijzing van Parnassia. Dit meldt Algemeen Dagblad. 

Om te voorkomen dat de wachttijden bij Parnassia oplopen, heeft de instelling huisartsen gevraagd om geen verwijzingen meer door te sturen naar de instelling. “Door deze tijdelijke stop hopen we in september weer nieuwe patiënten te kunnen aannemen. Ook boeken we voortgang met het aantrekken van behandelaren waardoor het een en ander wordt versnel”, aldus de instelling.

Er is geen stop op crisissituaties, dus spoedgevallen gaan altijd door, benadrukt Parnassia. Ook mensen die er al behandeld worden of voor patiënten die verslavingszorg, online zorg of zorg voor ouderenproblematiek ontvangen, geldt er geen stop. 

Door: Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Blue Monday Run haalt 158.000 euro op voor werk van MIND

    Gisteren om 16:02
    • GGZ

    Mentale gezondheid lijdt onder socialmediagebruik; steun voor verbod neemt toe

    Gisteren om 10:21

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht