Minister Wiersma op werkbezoek bij school slechtziende en blinde leerlingen
31 januari 2022 om 16:25
< 1 min lezen

Minister Wiersma op werkbezoek bij school slechtziende en blinde leerlingen

De nieuwe Onderwijsminister Dennis Wiersma is vandaag te gast geweest bij de Visio-school in Rotterdam voor slechtziende en blinde leerlingen. Het was niet zomaar een werkbezoek, want Visio Onderwijs is met de scholen Breda, Haren én Rotterdam excellent geworden voor zowel het speciaal onderwijs als het voortgezet speciaal onderwijs. Dat meldt Koninklijke Visio. 

Minister Wiersma kreeg tijdens het schoolbezoek een rondleiding, volgde een brailleles en sprak met de leerlingen en leraren. Ook ging hij vanuit Rotterdam online in gesprek over het speciaal onderwijs met de schoolleiders van de andere excellente Visio-scholen. Zij spraken over onderwijs aan blinde en slechtziende kinderen in een excellente school.

Nieuwe mijlpaal voor Visio Onderwijs

Visio Onderwijs ondersteunt ieder kind met een visuele beperking, met al z’n mogelijkheden, beperkingen, talenten en bijzonderheden, zo goed mogelijk bij zijn voorbereiding op de toekomst. De waardering van excellente school is de kroon op het werk in de ambitie van Visio Onderwijs om slechtziende en blinde leerlingen excellent onderwijs en de beste begeleiding te bieden op het niveau van ernstig meervoudig beperkt (EMB) tot en met havo.

Door: Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Gehandicaptenzorg

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht