4 januari 2013 om 12:31
< 1 min lezen

Kinderopvang Heerenveen dicht na ongewenst gedrag

HEERENVEEN (Novum) – Een kinderdagverblijf in Heerenveen moet per direct te deuren sluiten. De GGD in Friesland heeft signalen opgevangen dat de eigenares ongewenst gedrag zou hebben vertoond tegen kinderen. Dat heeft de gemeente Heerenveen vrijdag bekendgemaakt.

De vrouw, die ook begeleidster in de opvang is, zou tegen kinderen hebben geschreeuwd en grove taal hebben gebruikt. Ook zou ze enkelen ruw hebben aangepakt. Er zijn geen aanwijzingen voor seksueel getinte handelingen.

Kinderopvang Fleurtje Bellefleur aan de Herenwal voldoet verder niet aan alle wettelijke kwaliteitseisen. De sluiting is vooralsnog tijdelijk. Het gemeentebestuuur besluit later over de toekomst van het verblijf. De ouders van de kinderen zijn donderdagavond geïnformeerd. Er wordt een besloten informatiebijeenkomst voor hen georganiseerd.

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Jeugdzorg

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht