24 januari 2013 om 15:51
< 1 min lezen

Minister Schippers leest voor op De Piramide

DEN HAAG – Gisteren zijn de Nationale Voorleesdagen van start gegaan. Tijdens het Nationale Voorleesontbijt lazen enkele bekende Nederlanders voor op kinderdagverblijven en basisscholen. Minister Edith Schippers las ’s ochtends voor op De Piramide, een school voor (voortgezet) speciaal onderwijs in Den Haag. Dat meldt Rijksoverheid.nl.

Leerlingen van groep 7 en 8 van De Piramide hadden de stoute schoenen aangetrokken en de minister een brief gestuurd. Dat Schippers hun uitnodiging echt zou accepteren, hadden ze niet verwacht.

Schippers heeft de leerlingen gisteren voorgelezen uit Kampioen van Corien Oranje. Dat boek gaat over een 11-jarig jongetje dat zijn been verliest, maar nu een van de beste zwemmers van ons land is. Daarna mochten de leerlingen de minister allerhande vragen stellen.

De Nationale Voorleesdagen duren tot en met 2 februari.

© Nationale Zorggids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Gehandicaptenzorg

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht