1 februari 2013 om 11:58
< 1 min lezen

Amsta keurt werkonderbrekingen door AbvaKabo FNV af

AMSTERDAM – Zorgorganisatie Amsta is het niet eens dat de AbvaKabo FNV voor vandaag een werkonderbreking heeft aangekondigd bij verpleeghuis De Poort in Amsterdam.

De zorgaanbieder laat weten met kracht afstand te doen van de stelling van de vakbond dat de extra middelen die het kabinet heeft uitgetrokken voor de ouderenzorg en gehandicaptenzorg niet op de juiste manier zouden worden besteed.

Volgens Amsta zijn de investeringen van het afgelopen jaar in het verbeteren van de zorgkwaliteit, extra medewerkers en het opleiden van het huidige personeel juist mogelijk gemaakt door deze extra middelen. Daarom betreurt de organisatie het dat er steeds nieuwe werkonderbrekingen worden georganiseerd op basis van onjuiste beeldvorming door de vakbond.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van ouderenzorg
    • Ouderenzorg

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Ouderenzorg

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht