8 februari 2013 om 12:16
< 1 min lezen

Vertrek aangekondigd manager Eleos

Vanaf deze week zullen zijn bestuurlijke taken voorlopig worden waargenomen door interim-manager G. Buijs. Honkoop zelf zal de organisatie pas in de loop van dit jaar verlaten.

Honkoop was verantwoordelijk voor een grote reorganisatie binnen de instelling, waarbij diverse managers en een aantal gezichtsbepalende therapeuten het moesten ontgelden. Zo nam de organisatie afscheid van de manager curatieve zorg, na een dienstverband van meer dan 22 jaar.

Volgens voorzitter A. de Rijke van de ondernemingsraad werd zijn werkwijze desondanks breed gedragen. In de persverklaring staat onder meer dat Honkoop met name een bijdrage heeft geleverd aan de kwaliteit van de zorg en aan het aanbrengen van focus in het zorgaanbod van de zorginstelling.

Eleos is een landelijk werkende instelling voor gereformeerde geestelijke gezondheidszorg.

© Nationale Zorggids / Martijn Keitz

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Zorgpersoneel

    Oppositie eist openingen van kabinet bij zorgbezuinigingen

    Vandaag om 12:43
    • Zorgpersoneel

    Minister Sterk ziet mogelijkheden om te besparen op langdurige zorg

    Vandaag om 12:24

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht