16 november 2021 om 16:14
< 1 min lezen

Gister meer dan 20.000 nieuwe coronagevallen

Tussen maandagochtend en dinsdagochtend zijn 20.252 positieve coronatests geregistreerd bij het RIVM, bijna 9000 meer dan vorige week dinsdag.

Maandag waren er ook al bijna 20.000 nieuwe coronagevallen. Dat cijfer viel deels hoger uit door een storing in het weekeinde. In de afgelopen zeven dagen registreerde het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu nu 110.558 besmettingen. Gemiddeld gaat het om 15.794 positieve tests per etmaal in de afgelopen zeven dagen. Dat gemiddelde stijgt al zo’n anderhalve maand.

Sterfgevallen

Het aantal sterfgevallen steeg afgelopen etmaal met 35. Dat wil niet zeggen dat al die mensen afgelopen etmaal zijn overleden, want het duurt een tijdje voordat het overlijden van een coronapatiënt is geregistreerd. Maandag werden 16 overlijdens geregistreerd.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van dossier corona
    • Dossier Corona

    Viroloog Marion Koopmans waarschuwt voor mogelijke nieuwe pandemie

    6 januari 2025 om 14:57
    • Dossier Corona

    De meest gelezen artikelen van 2024: dit hield jullie bezig in de zorg

    27 december 2024 om 11:41