Festival Cybersecurity in de Zorg
Doelgroep: Alle zorgprofessionals in de regio Twente en Oost-Achterhoek waaronder crisis- en OTO-functionarissen. Ook specifiek voor zij die affiniteit hebben met het onderwerp cyber, zoals Chief Information Security Officers (CISO’s) en Information Security Officers.
Doel: Door verschillende thema’s op het gebied van cybersecurity in de zorg te belichten, wordt ingezet op het creëren van bewustzijn binnen iedere doelgroep (van leek tot expert). Daarbij krijgt iedere doelgroep informatie en tips aangereikt om zichzelf en de organisatie weerbaarder te maken tegen cybercriminaliteit.
Inhoud: Na drie succesvolle edities wordt in 2025 een vierde editie georganiseerd van het Festival Cybersecurity in de Zorg. Het festival is uitsluitend bedoeld voor de zorgsector. Met meer dan twintig deelsessies in de vorm van presentaties, live demonstraties en interactieve sessies staat deze dag volledig in het teken van cyber(security). Hoe proberen hackers een zorgmedewerker in een phishing-mailtje te laten trappen? Wat moet een zorginstelling doen als de systemen na een hack op zwart gaan? Wat zijn de parallellen tussen ziektepreventie en het voorkomen van een cyberaanval?
Datum en Tijd: 17 juni | 14.00-20.00 uur
Aanmelden: klik hier
Bekijken