15 januari 2015 om 08:38
< 1 min lezen

Commercial Buddyhond wint Gouden Loeki

(Novum) – Het reclamespotje Buddyhond van KNGF Geleidehonden heeft de STER Gouden Loeki 2014 gewonnen. De winnaar van deze publieksprijs werd woensdag gekozen door televisiekijkend Nederland tijdens een gala op NPO 1.

Presentatrice Sophie Hilbrand kondigde eerst aan welke vijf genomineerde spotjes meededen in de race om de prijs. Tijdens de uitzending konden kijkers sms’en om hun favoriete reclame aan te geven. De reclame voor KNGF Geleidehonden van reclamebureau Joe Public kreeg de meeste stemmen.

Reclamebureau Etcetera was twee keer genomineerd, voor de reclame Flappie voor Bol.com en voor Kijk: Zwarte Piet!, ook voor het internetbedrijf. Andere kanshebbers waren de Jumbo met Moestuin, en Gamma met Klushondje.

 

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Kabinet schrapt loonwaardemeting bij beschut werk

    25 april 2025 om 13:30
    • Gehandicaptenzorg

    Manifest voor lokale verkiezingen 2026 over positie mensen met beperking

    24 april 2025 om 12:30

Aankomende evenementen

19 May
Nationale AI in de Zorg Congres
  • Noord-Holland
26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland