9 oktober 2013 om 17:11
< 1 min lezen

Isala ziekenhuis Zwolle past parkeersituatie aan

Het parkeerterrein voor mindervaliden bij de hoofdingang van ziekenhuis Isala in Zwolle is voortaan te gebruiken door alle patiënten en bezoekers. Het ziekenhuis heeft besloten de situatie aan te passen na klachten over het parkeren. Dat meldt RTV Oost.

Het parkeerterrein P1 was bedoeld voor mindervaliden omdat het dicht bij de nieuwe hoofdingang ligt. In de praktijk maken weinig mensen echter gebruik van het terrein omdat er geen pendelbus stopt en mensen alsnog een stukje moeten lopen naar de ingang.

Al sinds de opening was er kritiek te horen op de parkeersituatie bij het nieuwe ziekenhuis. Sommige patiënten gaven aan te laat te komen op hun afspraak door de parkeersituatie. Daarom is nu besloten dat iedereen op P1 mag staan. Mindervaliden krijgen het advies om hun auto in P3 te zetten en vanaf daar gebruik te maken van de pendelbusjes.

Het ziekenhuis benadrukt dat het gaat om een tijdelijke situatie. Bij de opening van het nieuwe ziekenhuis is ook begonnen met het voorbereiden van de sloop van het oude Sophia ziekenhuis. Op deze plek moet in de toekomst nog een extra parkeerterrein komen met ruim 700 parkeerplaatsen. Een extra ingang aan de zijkant van het ziekenhuis moet de loopafstand tussen de parkeerterreinen en het nieuwe ziekenhuis nog korter maken.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Nog altijd cliëntenstop voor Het Adriano Huis, terwijl volledig bezetting financieel noodzakelijk is

    Gisteren om 12:21
    • Gehandicaptenzorg

    Doven en slechthorenden moeten Noord-Hollandse politiek kunnen volgen, vinden drie partijen

    8 januari 2026 om 13:23

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht