12 mei 2014 om 15:07
< 1 min lezen

Logeeradressen gezocht voor kinderen met beperking

Veel kinderen vinden het leuk om uit logeren te gaan. Omdat logeerpartijtjes voor sommige kinderen minder vanzelfsprekend zijn, is de organisatie Handjehelpen op zoek naar vrijwilligers die een vertrouwd logeeradres kunnen bieden voor een kind met een beperking.

Handjehelpen denkt hierbij aan een gezellige plek, waar de logé zoveel mogelijk mee doet met de gewone dingen in het gezin. Gezinnen die het leuk vinden om een kind met een
beperking zo nu en dan een gezellig weekend te bezorgen, worden uitgenodigd om zich aan te melden bij Handjehelpen. Kijk op www.handjehelpen.nl voor meer informatie.

Onder het motto ‘Gewoon doen’ koppelt Handjehelpen al 35 jaar vrijwilligers aan kinderen en volwassenen met een beperking. In 2013 werd door meer dan 1200 vrijwilligers en stagiaires meer dan 105.000 uur hulp geboden. Handjehelpen is actief in de provincie Utrecht.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Gehandicaptenzorg

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht