10 juni 2014 om 14:34
< 1 min lezen

Miljoenenverlies voor zorginstelling Philadelphia

(Novum) – Philadelphia heeft vorig jaar een verlies geleden van 14,9 miljoen euro, tegenover een winst van zeven miljoen euro in 2012. De instelling voor gehandicaptenzorg nam onder meer een voorziening van ruim twintig miljoen euro om een reorganisatie te bekostigen. Dat blijkt uit de jaarrekening van de zorginstelling.

De zorginstelling kondigde eind vorig jaar aan negenhonderd banen te schrappen vanwege de aankomende bezuinigingen op de langdurige zorg. In totaal werken 7600 mensen bij Philadelphia. De omzet bleef in 2013 nog wel op peil, op 362 miljoen euro.

Philadelphia raakte eerder in opspraak door de aankoop van kasteel Beverweerd. De zorginstelling hoopt het kasteel dit jaar te verkopen. Vorig jaar moest nog wel 250 duizend euro op Beverweerd worden afgeboekt, blijkt uit de jaarrekening.

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Fors minder Amsterdamse ouders krijgen informeel pgb voor hun zorgintensieve kind

    Vandaag om 12:59
    • Gehandicaptenzorg

    Fraude en slechte zorg: Menzis beëindigt samenwerking met Zorg & Research

    Gisteren om 12:59

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht