9 maart 2021 om 16:04
< 1 min lezen

Nexus Festival voor mensen met verstandelijke beperking

Op zaterdag 20 maart om 19.30 uur kunnen Nederlanders met een verstandelijke beperking het online Nexus Festival bijwonen. Het festival, georganiseerd door ict-bedrijf New Nexus uit Tynaarlo en gestreamd op Vimeo, heeft onder meer Maan, De Dikdakkers en René Kartst weten te strikken. Dit meldt het Dagblad van het Noorden. 

New Nexus organiseert het festival samen met zorgorganisatie De Zijlen. Iedereen met een verstandelijke beperking, of ze nu thuis wonen of in een instelling, kunnen via Vimeo deelnemen. Wie op zaterdag 20 maart meekijkt, ziet optredens van De Dikdakkers, Maan, Burdy, Pascal Redeker en René Karst. Mooi Wark en TikTok Tammo spreken een persoonlijke boodschap in.

Lentequiz

Naast muziek, is er ook de gelegenheid om online deel te nemen aan bingo en een lentequiz. Aanmelden is gratis en nu al mogelijk. De eerste driehonderd aanmeldingen krijgen een Lentekriebels-pakket, met allerlei items voor een mooi festival.

Door: Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Ouderen en mensen met beperking in Wlz vaak dubbel verzekerd voor tandarts en fysio

    5 december 2025 om 09:28
    • Gehandicaptenzorg

    Zo’n negentig ouders stappen naar rechter vanwege afwijzingen meerzorg

    5 december 2025 om 08:10

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland