's Heeren Loo gaat specialistische mondzorg uitbesteden
28 juli 2023 om 12:15
< 1 min lezen

’s Heeren Loo gaat specialistische mondzorg uitbesteden

Gehandicaptenorganisatie ’s Heeren Loo gaat de mondzorg uitbesteden aan een nog nader te vinden partij. Dit gaat in zeven van haar regio’s doen: Zeeland, Noord-Holland, Gelderland Midden, Gelderland zuid, Ermelo, Noordoost-Nederland en Apeldoorn. Voor cliënten gaat er weinig veranderen. Het doel is om de zorg te laten zoals ze dat gewend zijn, op dezelfde locaties met dezelfde mensen. Dit meldt ’s Heeren Loo. 

De zorginstelling kiest ervoor mondzorg door een externe partij te laten uitvoeren, vanwege de bedrijfsvoering van de mondzorg, maar ook om de continuïteit van de zorg te kunnen waarborgen en de kwaliteit te kunnen bewaken. Omdat mondzorg in de gehandicaptenzorg zeer specialistisch is, is het belangrijk om een partij in te schakelen die alle facetten van deze mondzorg in huis heeft.

Intentieverklaring

’s Heeren Loo had een partner gevonden waarmee een intentieverklaring was getekend, maar de uitbesteding bleek voor dit bedrijf financieel en organisatorisch niet haalbaar. Het plan is om de zomermaanden te gebruiken om na te denken over een nieuwe invulling. In de tussentijd blijft de mondzorg zoals dat nu is geregeld.

Door: Nationale Zorggids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Nynke Boonstra vervang Evelyn Finnema als lid van raad van toezicht Vanboeijen

    Vandaag om 15:21
    • Gehandicaptenzorg

    Landelijke monitor brengt voor het eerst leefsituatie LHBTQIA+-personen met beperking in beeld

    Gisteren om 14:00

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht