3 januari 2013 om 12:09
< 1 min lezen

Ontevredenheid over visplaatsen gehandicapten Andijk

ANDIJK – Er is onenigheid ontstaan over drie vissteigers voor minder validen die zijn aangelegd in Andijk. Dat meldt het Noordhollands Dagblad.

De hengelsportvereniging De Vrolijke Visser vindt de visplekken zoals ze nu zijn aangelegd een flop. Ondanks dat de ontwerpen voor de drie vissteigers voor minder validen vooraf door glastuinbouwgebied Het Grootslag zijn voorgelegd aan de hengelsportvereniging, voldoen ze niet aan de eisen en zijn ze onbruikbaar voor de doelgroep, zo vindt de hengelsportvereniging.

Voorzitter Ton Leijen van de sportvisclub stelt: “rolstoelers kunnen er niet goed bij, er zijn te hoge leuningen zonder uitsparingen. De steigers zijn te hoog, het viswater te ondiep”. Roelof de Haan van het glastuinbouwgebied vindt het flauw om achteraf iets anders te gaan roepen, omdat de ontwerpen vooraf zijn voorgelegd.

© Nationale Zorggids / Jochum Admiraal

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Ouderen en mensen met beperking in Wlz vaak dubbel verzekerd voor tandarts en fysio

    5 december 2025 om 09:28
    • Gehandicaptenzorg

    Zo’n negentig ouders stappen naar rechter vanwege afwijzingen meerzorg

    5 december 2025 om 08:10

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland