16 februari 2017 om 14:46
< 1 min lezen

Rolstoelleverancier Welzorg lijdt jarenlang miljoenenverlies

Maandag werd bekend dat Welzorg, één van de grootste leveranciers van rolstoelen en scootmobielen, al tijden kampt met leveringsproblemen. Uit nieuw onderzoek van RTL Nieuws blijkt dat de organisatie tevens grote financiële problemen heeft. Welzorg laat echter weten niet te vrezen voor de continuïteit van het bedrijf. Dat meldt RTL Nieuws.

Welzorg draaide in 2015 een verlies van 12,7 miljoen euro. De jaren ervoor ging het ook om miljoenenverliezen. De omzet van de organisatie is tussen 2010 en 2015 met een kwart gedaald. “Wij zijn onze reorganisatie in 2015 begonnen om de dienstverlening te verbeteren, tegen lage kosten”, erkent Michael van Nieuwkasteele, directiesecretaris. Ook in 2016 leed Welzorg verlies.

Van Nieuwkasteele vreest niet voor het voortbestaan van de organisatie. De eigenaren hebben de afgelopen jaren intensief geïnvesteerd in Welzorg, omdat het gelooft in de sector. “Als dat niet zo was, hadden we hier nu niet gezeten.”

Door: Redactie Nationale Zorggids 

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Steeds meer ouders moeten op eigen kracht zorg leveren aan kind met beperking

    Vandaag om 11:50
    • Gehandicaptenzorg

    Onrust om slecht werkende parkeerapp voor mensen met beperking in Almere

    23 januari 2026 om 08:45

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht