12 februari 2025 om 12:39
< 1 min lezen

Weggelopen man uit zorginstelling Tragel in goede gezondheid teruggevonden

Door: Nationale Zorggids / Johanne Levinsky

De 40-jarige Jurgen die een week lang vermist was nadat hij was weggelopen van zijn woonlocatie van zorginstelling Tragel, is teruggevonden in Antwerpen. Vanwege zijn verstandelijke beperking en wegloopverleden trok de instelling aan de bel. Inmiddels is hij veilig terug op locatie. Waarom Jurgen precies is weggelopen, is niet bekend. Dit meldt Omroep Zeeland.

Gistermiddag kwam bij Tragel het bericht binnen dat iemand Jurgen bij het centraal station in Antwerpen had gezien. Een medewerker stapte direct de auto in om hem op te halen. Samen keerden ze terug naar Clinge in Zeeland.

Vaker weggelopen

Aan signalementen was er afgelopen week geen gebrek. Hij was gespot in de Belgische plekken Stekene en Sint-Niklaas, maar helaas bleef hij alsnog een week onvindbaar. Jurgen heeft een verleden met weglopen, maar kwam vaak binnen 24 uur uit eigen beweging weer terug. Daarom verbleef hij op een gesloten afdeling, waar hij onlangs meer vrijheden had gekregen. Mogelijk kon en wilde hij daardoor weer weglopen.

Relevante artikelen

Alles van gehandicaptenzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Ouderen en mensen met beperking in Wlz vaak dubbel verzekerd voor tandarts en fysio

    Gisteren om 09:28
    • Gehandicaptenzorg

    Zo’n negentig ouders stappen naar rechter vanwege afwijzingen meerzorg

    Gisteren om 08:10

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland