21 augustus 2018 om 10:41
< 1 min lezen

Caroline Tensen vraagt aandacht voor dementie

Caroline Tensen gaat in het liveprogramma ‘Herinneringen voor het leven’ in op de ziekte dementie. In de show staat Tensen met patiënten, artsen en bekende Nederlanders stil bij de ziekte die een op de vijf mensen treft.

In de studio worden mensen met dementie en hun familieleven ontvangen. Samen kijken ze naar reportages die bij hen thuis zijn gemaakt. Tijdens de uitzending worden bijzondere herinneringen met de gasten vereeuwigd. Dat kan zijn in de vorm van een schilderij, een persoonlijk lied, sieraad of een filmpje.

Artsen en onderzoekers praten met Tensen over het ontstaan van de hersenziekte en de stand van zaken rond het onderzoek ernaar.

Het programma wordt gemaakt in samenwerking met Alzheimer Nederland en uitgezonden op woensdag 3 oktober bij AVROTROS op NPO 1.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Nieuwe financiering voor langdurige zorg vanaf 2026: wat kun je verwachten?

    Vandaag om 14:38
    • GGZ

    Meerjarig contract voor ggz-instelling Altrecht en Zilveren Kruis

    Vandaag om 12:28

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht