7 januari 2022 om 09:37
< 1 min lezen

Koningin Máxima bezoekt Youz Den Haag

Koningin Máxima heeft deze week twee dagen meegelopen bij Youz Haaglanden in Den Haag. Het informele werkbezoek stond in het teken van de mentale gezondheid van jongeren. Dit meldt het Koninklijk Huis. 

De koningin sprak onder meer met behandelaars en bestuurders over de werkwijze van Youz. Ook was ze aanwezig bij diverse individuele behandelingen, sloot ze aan bij een groepsbehandeling over het omgaan met zelfbeschadiging en suïcidaliteit en ging ze in gesprek met jongeren die in het kader van hun herstel bij de koffiecorner van Youz werken. Tot slot bracht koningin Máxima een bezoek aan een gezinstherapiesessie waarbij oefeningen werden gedaan om het bewustzijn van lichaam, gevoelens en gedachten te vergroten.

Youz biedt specialistische zorg aan kinderen en jongeren en hun gezinnen die klachten of ernstigere psychische problemen hebben. Youz is onderdeel van de Parnassia Groep.

Door: Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Brandstichting door schimmeloverlast leidt tot celstraf en verplichte zorg voor Schiedammer

    Gisteren om 15:21
    • GGZ

    VU start uniek keuzevak over spirituele kant van psychedelica

    Gisteren om 10:20

Aankomende evenementen

19 May
Nationale AI in de Zorg Congres
  • Noord-Holland
26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland