8 april 2025 om 11:01
< 1 min lezen

Tbs’er Mesdagkliniek die tijdens onbegeleid verlof ontsnapte, weer in Arnhem teruggevonden

Door: Nationale Zorggids / Johanne Levinsky

De tbs’er van de Groningse Mesdagkliniek die sinds vorige week vrijdag vermist was, is teruggevonden in Arnhem. Het Landelijk Parket heeft de 45-jarige man daar aangehouden nadat hij niet terugkeerde van zijn onbegeleid verlof.  Dit meldt RTV Noord.

Waarom de man in de Mesdagkliniek verblijft, is niet bekend. Er gingen verhalen rond dat het om een zedendelinquent gaat, maar dat is niet waar. Het Landelijk Parket van het Openbaar Ministerie (OM) deelt geen verdere informatie.

Niet terugkeren na (on)begeleid verlof komt in de forensische zorg vaker voor, ook bij de Mesdagkliniek. Daar waren vorig jaar twee vermissingen. Een tbs’er meldde zich de volgende dag zelf weer, terwijl de ander een paar weken later in Tsjechië werd aangetroffen.

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Maatschappelijke organisaties: ‘Zorg dreigt een luxe te worden voor kwetsbare groepen’

    Vandaag om 13:10
    • GGZ

    MIND pleit voor meer passende woon- en behandelplekken voor mensen met verward gedrag

    Vandaag om 11:27

Aankomende evenementen

11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland
13 Dec
Vier samen kerst bij Safina en Sociom
  • Noord-Brabant
21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland