9 oktober 2019 om 11:01
< 1 min lezen

Twee begeleiders bij verlof Pompekliniek

Tbs’ers die in de Pompekliniek in Nijmegen verblijven, krijgen voorlopig twee in plaats van één begeleider mee als ze op verlof mogen. Het verloftraject gaat vandaag weer van start, aldus een woordvoerder van de behandelkliniek van de Pompestichting.

Alle verloven werden vrijdag ingetrokken, nadat de 40-jarige Ronald van Z. er die dag vandoor ging tijdens een uitstapje op de fiets. Drie weken geleden vluchtte een 42-jarige tbs’er uit de Nijmeegse kliniek op dezelfde manier. Deze man verdween in Malden, vlakbij Nijmegen. Hij werd een dag later opgepakt op een camping in Zeeland.

Van Z. is volgens het Openbaar Ministerie nog niet teruggevonden. Maandag deed justitie een dringende oproep om naar de man uit te kijken. De zedendelinquent is volgens zijn advocaat “niet acuut gevaarlijk.” Hij zou ontevreden zijn geweest over zijn behandelmogelijkheden.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Nieuwe financiering voor langdurige zorg vanaf 2026: wat kun je verwachten?

    Vandaag om 14:38
    • GGZ

    Meerjarig contract voor ggz-instelling Altrecht en Zilveren Kruis

    Vandaag om 12:28

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht