1 mei 2017 om 10:44
< 1 min lezen

Weer dreigt een verwarde man met ontploffing

In Hoorn zijn zondagochtend 24 huizen ontruimd omdat een man zijn woning dreigde op te blazen. Het is de tweede keer in korte tijd dat een verward persoon de gemoederen bezighoudt, nadat zaterdagavond eenzelfde situatie zich had voorgedaan in Kerkrade.

Een woordvoerder van Veiligheidsregio Noord-Holland Noord meldt dat een man het noodnummer belde met de mededeling dat hij de gaskraan in zijn woning aan de Van Beijerenstraat had opengedraaid en een ontploffing zou veroorzaken. Uit voorzorg werden omliggende woningen ontruimd.

Toen het arrestatieteam ter plaatse was, kwam de verwarde man naar buiten en werd hij overmeesterd. Hij is meegenomen naar het bureau.

Zaterdagavond is in Kerkrade ook een verwarde man gearresteerd die zijn woning dreigde te laten ontploffen. Uit metingen van de brandweer bleek toen dat er geen gasophoping was. Dat was in Hoorn wel het geval.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    Financiële problemen en onrust op de werkvloer bij Noord-Nederlandse ggz-aanbieder

    Vandaag om 12:44
    • GGZ

    Groepsbehandeling en ‘voorzorg mentale gezondheid’ op pakketagenda passende zorg

    Gisteren om 15:58

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht