29 maart 2019 om 09:38
< 1 min lezen

Werkgevers van Nederland, kijk eens anders naar autisme!

Thomas van Ruitenbeek vond waardevol werk waarin iedereen zijn ‘anders zijn’ accepteert. Bij Northwave in Nieuwegein spoort hij cybersecurity-dreigingen op. Zo zie je maar dat autisme geen obstakel hoeft te zijn voor topprestaties. Als bedrijven maar bereid zijn er anders naar te kijken.

Doorzettingsvermogen en ondersteuning op maat, geboden door ITvitae, zijn de pijlers onder het succesverhaal van Thomas. Zijn ervaringen passen mooi binnen het thema van de Autismeweek 2019: ‘Autisme werkt!’

Rond dit thema vinden van 30 maart t/m 6 april tal van landelijke activiteiten plaats. Daarmee houdt de NVA een warm pleidooi voor serieuze kansen op werk voor mensen met autisme. ‘Werk als medicijn: lees hierover meer in ons interview.

Door: Nationale Zorggids / Ton Hilderink

Beeld ter illustratie
 

Relevante artikelen

Alles van ggz
    • GGZ

    MIND en Menzis in gesprek over verdwijnen vrije artsenkeuze

    Vandaag om 10:03
    • GGZ

    Blue Monday 2025: tips om de ‘meest sombere dag van het jaar’ te doorstaan

    Vandaag om 09:00