27 juli 2016 om 15:39
< 1 min lezen

Almere on Wheels

Op zondag 28 augustus organiseren de FRTCA en ASV Almere een fiets en skeeler evenement waarin alle vormen van wielsporten worden aangeboden. De activiteiten vinden plaats op sportpark Fanny Blankers Koen tussen 09.00 en 16.00 uur. Deelnemen is gratis voor iedereen.

De gehele dag is er een afwisselend programma dat voor iedereen de mogelijkheid biedt om “gezond te gaan bewegen”. Er worden demonstraties gegeven, clinics aangeboden en fiets- en skeeler tochten georganiseerd. Bij het fietsen wordt aandacht besteed aan racefietsen, mountainbiken, het fietsen op 
de stadsfiets, ligfietsen en natuurlijk zal de e-bike duidelijk aandacht krijgen. 
Nieuw in het programma is dat bij de fietsactiviteiten, voor mensen met een beperking aandacht wordt besteed aan het handbiken.
Ook staat er een familiepuzzeltocht op het programma en wordt de Dikke Banden Race voor de jeugd in de leeftijd van 7 tot 12 jaar georganiseerd. 
Voor inline-skaten en skeeleren zijn er demonstraties, clinics, tochten, wedstrijden en kun je vrij skaten op de skeelerbaan.
 
Informatie Almere on Wheels
Flyer Dikke bandenrace
Flyer puzzeltocht

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Onrust om slecht werkende parkeerapp voor mensen met beperking in Almere

    Vandaag om 08:45
    • Gehandicaptenzorg

    Verdachte zorgverlener Wierden zit twee weken langer vast

    Gisteren om 14:47

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht