29 april 2013 om 17:16
< 1 min lezen

Anderhalf jaar cel voor vader die kind bijna doodschudt

ROOSENDAAL – De Roosendaalse vader S.K. heeft van de rechtbank een celstraf gekregen van anderhalf jaar, waarvan een half jaar voorwaardelijk, voor een poging zijn zoontje van zeven weken oud te doden. Dat meldt BN de Stem.

De rechter stelde dat de man zo “heftig en krachtig met de volledig weerloze en afhankelijke baby” heeft geschud, dat er een zeer reële kans was dat het kind zou overlijden. De zwelling van de hersenen van het kind werd door een arts van het forensisch instituut als levensbedreigend beschreven.

Verder wordt het de man kwalijk genomen dat hij niet volledig open was over wat er was gebeurd tegen ambulance- en ziekenhuismedewerkers. “Hij had voor zijn schaamte niet het leven van zijn zoontje in de waagschaal mogen stellen.” 

© Nationale Zorggids / Ype van Woersem

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Zorggroep Exact in Hoenderloo onder verscherpt toezicht: grote tekortkomingen in jeugdhulp

    Vandaag om 15:31
    • Jeugdzorg

    Vakbonden overwegen acties na ‘slecht eindbod’ cao Jeugdzorg

    Vandaag om 11:39

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland