14 november 2012 om 11:41
< 1 min lezen

Gemeenteraad Veenendaal ontevreden over CJG

VEENENDAAL – Het Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) De Twyn in Veenendaal functioneert, net als veel andere centra in het land, nog niet zoals gewenst, zo meldt de Veenendaalse Krant.

De gemeenteraad van Veenendaal en wethouder Hans Bouwmeester zijn ontevreden. Volgens de Rekenkamercommissie ligt de ondermaatse prestatie aan onvoldoende gebruik van de inloopfunctie, weinig zorgcoördinatie en slechte schakels met Bureau Jeugdzorg en het onderwijs.

De centra vormen een netwerk dat laagdrempelig opvoed- en opgroeiondersteuning moet bieden. Het inlooppunt is hierbij van groot belang.

Er wordt hard gewerkt om de situatie van het in september 2010 geopende centrum te verbeteren, zegt Bouwmeester. Er komt een regionaal visiedocument en het organisatiemodel van het CJG wordt klaargemaakt voor de toekomst.

© Nationale Zorggids / Florian Kersten

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    JeugdzorgPlus-instelling onder verscherpt toezicht: repressief leefklimaat en gebrek aan kennis

    6 februari 2026 om 09:12
    • Jeugdzorg

    Kwetsbare asielzoekers lopen risico op blijvende gezondheidsschade, waarschuwt IGJ

    5 februari 2026 om 13:25

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht