6 april 2020 om 17:49
< 1 min lezen

Kinderen maken zich steeds meer zorgen over corona

Uit onderzoek van het Jeugdjournaal komt naar voren dat kinderen zich steeds vaker zorgen maken over het coronavirus. Ook blijkt dat kinderen snel terug naar school zouden willen. Dit meldt het Jeugdjournaal.

Het Jeugdjournaal vroeg aan kinderen of ze school missen en wat hun mening is over de corona-maatregelen die in Nederland worden getroffen. Naar voren kwam dat steeds meer kinderen zich zorgen maken over het coronavirus. Aanvankelijk waren kinderen met name bang om zelf ziek te worden, maar nu zitten ze vooral in over hun ouders. 
 
Ook geven de kinderen aan dat ze het eerst een fijn idee vonden dat de scholen dicht gingen, maar nu zouden ze toch snel weer terug naar school willen. Wel denken de meeste kinderen dat de schoolsluiting en andere maatregelen tegen het coronavirus goed zijn. 
 
Leer hier meer over het onderzoek
 
Door: Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Dossier Corona

    Onderzoek naar post-covid pas sinds kort op gang en nu al is het geldpotje bijna op

    3 december 2025 om 11:03
    • Dossier Corona

    Man fraudeerde voor ruim 8 miljoen euro met subsidie Coronabanen in de Zorg

    1 december 2025 om 13:27

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland