6 december 2019 om 08:58
< 1 min lezen

KLM annuleerde tickets Lili en Howick

KLM annuleerde vorig jaar op het laatste moment de tickets van de Armeense asielkinderen Lili en Howick. Die zouden in september op gezag van de rechter worden teruggestuurd, maar de KLM zette een streep door die reisplannen, bevestigt de luchtvaartmaatschappij berichtgeving in De Telegraaf.

De luchtaartmaatschappij wil niet ingaan op de reden waarom de maatschappij de kinderen niet wilde vervoeren. “We doen vóór elke uitzetting onze eigen risicoanalyse en daar worden meerdere veiligheidsaspecten in gewogen.”

De kinderen verdwenen in de nacht voor hun geplande vlucht en doken onder. De toenmalige staatssecretaris Mark Harbers verleende hen vervolgens een verblijfsvergunning met het oog op hun veiligheid.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Geen ambulante jeugdhulp van Triade Vitree meer in Almere

    Gisteren om 11:01
    • Jeugdzorg

    Kaas pesto dip en Groene pesto ALDI teruggeroepen om STEC-bacterie

    Gisteren om 09:24