9 mei 2014 om 11:14
< 1 min lezen

Ouders woest om bezoek Dekker aan Dokter Corrie

(Novum) – Een groep ouders is woedend op staatssecretaris van Onderwijs Sander Dekker (VVD) omdat hij vrijdag te gast is in de uitzending van Dokter Corrie, de omstreden seksrubriek van het Schooltv-weekjournaal. De ouders vinden dat hij hun een ‘klap in het gezicht geeft’, laten ze donderdagavond weten.

De bezorgde ouders maakten vorig jaar al bezwaar tegen de seksrubriek. Duizenden ouders ondertekenden een petitie tegen Dokter Corrie, vanwege de ‘ordinaire’ manier waarop zij seks behandelt. Dekker gaf daarop aan dat hij geen problemen had met Dokter Corrie en zei dat hij de rubriek ‘best grappig’ vindt.

Dat de bewindsman nu ook nog aanschuift bij het programma maakt de ouders woedend, meldt het Comité Bezorgde Ouders. “Een staatssecretaris hoort neutraal te zijn. Maar tegen een enorme groep verontruste ouders zegt hij hiermee: ik ben wel staatssecretaris, maar niet van jullie.”

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Jeugdzorg stopt na grootschalige fraude met accepteren van ervaringscertificaten

    9 januari 2026 om 11:00
    • Jeugdzorg

    Komt Maastricht met eenmalige lening voor Mutsaersstichting over de brug?

    8 januari 2026 om 14:23

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht