16 februari 2016 om 13:56
< 1 min lezen

Praat mee in de Haagse Ouderraad

Bent u als ouder tevreden over uw rol op school? Is er voldoende ondersteuning voor ouders in Den Haag? De Haagse Ouderraad is bedoeld voor Haagse ouders en verzorgers van kinderen tot en met 18 jaar.

Uw ervaring helpt de gemeente Den Haag om het beter te doen. Tijdens bijeenkomsten van de Ouderraad kunt u uw mening geven
 
Wilt u meedenken?
Bent u een Haagse ouder of verzorger? En wilt u meedenken over wat de gemeente beter, anders of meer voor u kan doen bij de opvoeding van uw kind(eren)? Wethouder Van Engelshoven (Jeugd) gaat hierover graag met u in gesprek tijdens de allereerste Haagse Ouderraad.
 
Datum: dinsdag 22 maart.
 
Tijd: 19.00 tot 21:30 uur uur
 
Locatie: 2e etage van de Centrale Bibliotheek, Spui 68.
 
Deelnemen
Wilt u meedoen? Meld u dan aan met onderstaand formulier. Er kunnen maximaal 50 ouders of verzorgers meedoen. Het toewijzen van deelname gebeurt op volgorde van binnenkomst van aanmelding.
 
Meer informatie?
Stuur een e-mail naar haagseouderraad@denhaag.nl

 

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Stiptheidsacties voor beter cao Jeugdzorg gaan op 3 februari van start

    Gisteren om 18:14
    • Jeugdzorg

    Huidige bekostiging ondersteunt gesloten jeugdhulpaanbieders niet bij afbouw

    Gisteren om 15:54

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht