1 juni 2018 om 12:06
< 1 min lezen

Terreurvader die kinderen mishandelde en opsloot in hoger beroep tegen celstraf

De ‘terreurvader’  die veroordeeld is tot twee jaar cel, gaat hiertegen in hoger beroep. Koelewijn kreeg deze straf opgelegd omdat hij jarenlang en stelselmatig zijn kinderen mishandelde en opsloot. Wel werd hij vrijgesproken van poging tot doodslag op een zoon met een kettingzaag en misbruik van een dochter, wat hem ook ten laste was gelegd. Dat melden Metro en RTL Nieuws.

Koelewijn is van mening dat hij één van zijn zoons niet zonder reden opsloot. Hij deed dat om zijn dochters tegen te beschermen, omdat hij anders zijn zusjes zou verkrachten. De politie heeft het er met deze dochters over gesproken en ze hebben aangifte tegen hun broer gedaan.

“De rechtlijnigheid van Henk Koelewijn maakt dat hij niet kan leven met de overweging van de rechtbank. Koelewijn wil nogmaals benadrukken dat deze proceshouding niet maakt dat hij geen fouten heeft begaan jegens zijn kinderen”, legt zijn advocaat uit.

Door: Redactie Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Ruim 7 jaar cel voor mishandelen (stief)dochter

    Vandaag om 10:09
    • Jeugdzorg

    Zoekactie naar twee vermiste kinderen uit Beerta levert niets op

    Vandaag om 09:46

Aankomende evenementen

19 May
Nationale AI in de Zorg Congres
  • Noord-Holland
26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland