27 februari 2015 om 12:35
< 1 min lezen

Thema-avond over cyberpesten op tv

(Novum) – BNN en KRO slaan voor de derde keer de handen ineen om het probleem van pesten aan de kaak te stellen. Tijdens de thema-avond op 3 maart over cyberpesten praten Arie Boomsma en Jan Versteegh met jongeren die gepest worden via internet. Bekende Nederlanders lezen haattweets voor die ze hebben gekregen.

Voorafgaand aan het studiogesprek op NPO3 zenden de omroepen de korte film The Cyberbully uit, die is gebaseerd op ware gebeurtenissen. In de studio vertellen slachtoffers hun verhalen.

Ook bekende Nederlanders worden niet ontzien op internet en social media. In de uitzending komt het fenomeen ‘haattweets’ aan bod. Bekende Nederlands lezen deze nare twitterberichten die ze hebben gekregen voor.

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • GGZ

    Nieuwe financiering voor langdurige zorg vanaf 2026: wat kun je verwachten?

    Vandaag om 14:38
    • GGZ

    Meerjarig contract voor ggz-instelling Altrecht en Zilveren Kruis

    Vandaag om 12:28

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht