13 september 2021 om 11:08
< 1 min lezen

Vermist meisje uit Ossendrecht na kleine maand weer terecht

Het 15-jarige meisje uit het Brabantse Ossendrecht dat bijna een maand vermist was, is terecht. Ze werd zaterdag “voor zover nu bekend” in goede gezondheid aangetroffen, meldt de politie op Twitter. “De collega’s gaan nu met haar in gesprek.”

De politie doet geen verdere mededelingen “in verband met privacy”, staat in de tweet. Het meisje was sinds 16 augustus vermist. Ze verbleef in een jeugdinstelling in Ossendrecht.

Aanhoudingen

Zo’n anderhalve week geleden werden in Zundert twee mannen aangehouden die mogelijk iets met de vermissing te maken zouden hebben. Ze zouden vlak voor haar verdwijning nog contact hebben gehad met de tiener en mogelijk meer weten over de vermissing. De mannen zijn inmiddels weer op vrije voeten, maar zijn nog steeds verdachten in de zaak, meldt een politiewoordvoerder.

De vermissing van het meisje kwam dinsdag nog aan bod in het televisieprogramma Opsporing Verzocht. Daarop kwamen ongeveer tien tips binnen, liet de politie woensdag weten.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Nieuwe gezondheidsnota zet preventie en mentale veerkracht centraal

    Gisteren om 09:17
    • Jeugdzorg

    Aanwijzing voor jeugdhulpaanbieder Amzo wegens ernstige tekortkomingen

    12 december 2025 om 12:06

Aankomende evenementen

21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland
13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg