6 juni 2013 om 11:29
< 1 min lezen

Voor alle jongeren dezelfde online informatie

Vanaf 1 april 2014 zullen jongeren niet langer verschillende antwoorden krijgen op hun vragen als e op internet naar informatie zoeken. De Kindertelefoon, Jonging (Kuseema / Spectrum Gelderland) en Biblionet ID hebben hiertoe een overeenkomst getekend. Dit meldt Jeugdzorg Nederland.

Op internet bestaat een breed scala aan websites die zich richten op jongeren, maar vaak wordt niet overal een eenduidig antwoord gegeven op een zelfde vraag. Onder regie van Stichting Opvoeden.nl zullen de drie partijen nu de krachten bundelen om hun informatie samen te brengen.
Els Verkerk, directrice van Stichting Opvoeden.nl: ‘Vanaf nu kunnen we de informatie gaan samenbrengen en ervoor zorgen dat de informatie eenduidig is, gevalideerd wordt en nog meer aansluit op de vragen en behoeften van jongeren zelf.’
De gevalideerde informatie zal vanaf 1 april 2014 ook vrij beschikbaar worden gesteld aan alle gemeenten en CJG’s (Centrum voor Jeugd en Gezin). Ook overige partijen mogen de informatie gratis overnemen. 
 
© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Gehandicaptenzorg

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht