11 april 2014 om 17:11
< 1 min lezen

Zwolse jongeren krijgen hulp bij het opdoen van werkervaring

Zo’n 950 jongeren in de regio IJsselvechtstreek krijgen hulp bij het vinden van een baan of krijgen een kans aangeboden om werkervaring op te doen. Ze zijn onderdeel van twee nieuwe projecten om de werkloosheid onder kwetsbare jongeren terug te dringen. Dat meldt RTV Oost.

Voor de begeleiding van de jongeren met een arbeidsbeperking is 976.000 euro aan Europees subsidiegeld beschikbaar gesteld. Het re-integratiebedrijf ROZIJ Werk is betrokken bij de projecten, waarin de jongeren aan een werkgever worden gekoppeld en intensief worden begeleid. Het is de bedoeling dat dit uiteindelijk leidt tot een vaste baan.

Bij de projecten zijn ook scholen uit het voortgezet speciaal onderwijs en het praktijkonderwijs betrokken. Vanuit de scholen wordt gezorgd voor de begeleiding op de werkplek en ook zorgen zij ervoor dat werkgevers met vragen terecht kunnen bij een begeleider.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van jeugdzorg
    • Jeugdzorg

    Niet alle jeugdzorgorganisaties hebben klachtenregeling of houden zich aan eigen regeling

    Gisteren om 14:09
    • Jeugdzorg

    Eigen bijdrage in de jeugdzorg: dit zijn de plannen

    6 januari 2026 om 08:18

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht