17 oktober 2013 om 13:50
< 1 min lezen

Consultatiebureau Hilversum verhuisd

Het consultatiebureau aan de Van der Laakenstraat in Hilversum is verhuisd naar de Edisonstraat 47. Dat meldt de gemeente Hilversum.

In het consultatiebureau wordt de gezondheid en groei van kinderen door verpleegkundigen nauwkeurig in kaart gebracht. Nadat duidelijk werd dat het consultatiebureau op zoek moest naar een andere locatie heeft de gemeente in nauw overleg met de GGD verschillende locaties bezocht. Naast het pand is er ook gekeken naar de spreiding van consultatiebureaus in de stad. Het pand aan de Edisonstraat bleek het meest geschikt.

Na een verbouwing is het bureau klaar om alle ouders met kinderen te ontvangen op haar nieuwe adres. Zij kunnen op het consultatiebureau terecht voor advies en informatie.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Eigen bijdrage kraamzorg 2026: wat verandert er? 

    Vandaag om 15:35
    • Kraamzorg

    Kraamzorghotels Gro-up onder grote druk: kosten en vergoeding uit balans

    Vandaag om 11:30

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht