3 augustus 2022 om 10:00
< 1 min lezen

Eindhovense Holiday Inn dient tijdelijk als kraamzorghotel

Het Holiday Inn Hotel in Eindhoven is vanaf vandaag in gebruik als tijdelijk kraamzorghotel. Vrouwen die in de omgeving Eindhoven bevallen, krijgen geen kraamzorg meer thuis. Zij moeten naar het kraamzorghotel. Dit meldt het Eindhovens Dagblad.

Aanstaande moeders uit de regio hebben een brief gekregen. Daarin staat dat het vervelend is om de boodschap te moeten overbrengen, maar dat de aanstaande moeders toch echt vanaf woensdag doorverwezen worden naar het kraamzorghotel. Dit komt door het enorme personeelstekort bij kraamzorgorganisaties.

Het kraamzorghotel is een samenwerking tussen de zorgverzekeraars ZilverenKruis, CZ, Menzis en Coöperatie VGZ en de kraamzorgorganisaties Kraamzus, Kraamzorg VDA en Zorgmed.

Door: Nationale Zorggids / Eline Boer

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Onjuiste registratie bemoeilijkt vermindering van dwangmaatregelen in ggz

    26 november 2024 om 09:53
    • Kraamzorg

    Gehandicaptenzorg onder druk: zzp’ers en lage tarieven dwingen tot uitstel van investeringen

    26 november 2024 om 09:49

Aankomende evenementen

08 Mar
Café Doodgewoon
  • Noord-Brabant
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
10 Mar
Het Luchtmoment
  • Noord-Brabant
15 Mar
Congres Samen voor Gezondheid, Zorg en Welzijn
  • Utrecht