6 november 2017 om 13:44
< 1 min lezen

Melius Zorg moet werk staken

De zorg van hulpverleningsinstelling Melius Zorg in Den Haag laat zo veel te wensen over, dat de organisatie alle cliënten binnen twee weken moet overdragen aan een andere zorgaanbieder. Ook mogen er geen nieuwe cliënten worden aangenomen, meldt de Inspectie Gezondheidszorg maandag.

Melius kreeg in mei al een ernstige waarschuwing van de inspectie omdat er veel mis was met de zorg. De instelling schiet onder meer tekort op het gebied van veiligheid. Zo kunnen cliënten in de nacht ongecontroleerd bezoek ontvangen. Ook schort het aan de hygiëne in de panden en zijn er gevaarlijke situaties voor kinderen. Medewerkers en jeugdigen zelf gaven eerder al aan dat zij zich niet altijd veilig voelden.

Als Melius niet binnen twee weken alle noodzakelijke verbetermaatregelen heeft doorgevoerd, volgt een boete die kan oplopen tot 40.000 euro.

Melius biedt hulp, begeleiding en verblijf met intensieve zorg aan jongeren en jonge moeders met een licht verstandelijke beperking.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Gehandicaptenzorg

    Boete dreigt voor Amandel Bloesem Woonzorg Groep

    Gisteren om 09:16
    • Gehandicaptenzorg

    Subsidie beschikbaar voor meer zorggeschikte sociale huurwoningen

    Gisteren om 09:04

Aankomende evenementen

19 May
Nationale AI in de Zorg Congres
  • Noord-Holland
26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland