17 september 2014 om 14:14
< 1 min lezen

Naviva wil meer borstvoedingsvriendelijke gemeenten

Ter gelegenheid van de wereldborstvoedingsweek, die van 27 september tot 5 oktober loopt, wil kraamzorgaanbieder Naviva kraamzorg een lans breken voor het geven van borstvoeding. Met het aanbieden van een beeldmerk ‘voeden kan hier’ nodigt Naviva alle gemeenten in haar werkgebied uit om borstvoedingsvriendelijk te worden. Dat meldt Veluweland.nl.

Het beeldmerk ‘voeden kan hier’ is ontwikkeld door het Voedingscentrum en om het geven van borstvoeding te faciliteren in horecagelegenheden, attractieparken, bibliotheken, sporthallen, speeltuinen, zwembaden, wijk- en buurtcentra, gemeentehuizen, zorginstellingen en alle andere plekken waar moeders met jonge kinderen komen. Gemeenten kunnen zich aanmelden bij het Voedingscentrum om de stickers met het beeldmerk te ontvangen.

Gemeenten die gebruik maken van het beeldmerk maken kans om de titel ‘borstvoedingsvriendelijke gemeente’ te krijgen. De gemeenten Achtkarspelen, Beemster, Bergeijk, Best, Bladel, Boxmeer, Cranendonck, Ede, Eersel, Geldermalsen, Heeze-Leende, Horst aan de Maas, Lingewaal, Maasdriel, Middelburg, Opmeer, Sint Anthonis, Someren, Tiel, Waalre, Wijchen en Zaltbommel zijn inmiddels al borstvoedingsvriendelijk.

© Nationale Zorggids

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Slechts 10 dagen onvoorwaardelijke cel voor Groninger die baby zwaar mishandelde

    Vandaag om 16:18
    • Kraamzorg

    Wat kost een ziekenhuisbevalling in 2026?

    Vandaag om 15:56

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht