9 oktober 2015 om 16:04
< 1 min lezen

Onderzoek dode baby in tas in volle gang

(ANP) – Het politieonderzoek in de zaak van de dode baby die donderdag in een tas in Heerhugowaard werd gevonden, is nog in volle gang. “Er doen allerlei verhalen de ronde, maar wij moeten eerst goed onderzoek doen”, zei een woordvoerster van de politie vrijdag.

Over geslacht en leeftijd van de baby en over de doodsoorzaak kon ze nog niks zeggen. “Sectie op een babylichaam neemt veel tijd in beslag.” Het lichaam werd donderdagmiddag gevonden op de Schelde, een straat in de Noord-Hollandse plaats, meldde de politie.

Tegen het AD heeft een bewoonster gezegd dat ze de baby in haar schuur had gevonden en dat ze vermoedt dat het kind daar is neergelegd door een dakloze vriendin, die spullen in de schuur had gelegd. Buurtbewoners hebben aan RTV Noord-Holland verteld dat het gaat om een baby van een jaar.

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Risico’s voor moeders en pasgeboren baby’s door tekort aan kraamverzorgenden

    12 december 2025 om 10:57
    • Kraamzorg

    Wederom 3 jaar cel geëist tegen 28-jarige vader die zijn jonge baby ernstig mishandelde

    12 december 2025 om 08:16

Aankomende evenementen

13 Dec
Vier samen kerst bij Safina en Sociom
  • Noord-Brabant
21 Dec
Algemene rondleidingen bij OlmenEs
  • Friesland
13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant