Politie onderzoekt val 1-jarige uit raam vier hoog
15 augustus 2024 om 10:49
< 1 min lezen

Politie onderzoekt val 1-jarige uit raam vier hoog

Een baby van 1 jaar oud is dinsdag uit een raam gevallen van een woning aan de Mathenesserdijk in Rotterdam-West, meldt de politie woensdag. De baby is met ernstig letsel naar het ziekenhuis gebracht. Het is onduidelijk wat er is gebeurd en daar doet de politie momenteel onderzoek naar.

Een woordvoerster van de politie laat weten dat het raam waaruit het kindje is gevallen zich op de vierde verdieping van het pand bevindt. De moeder zou op het moment van de val in de woning aanwezig zijn geweest.

Nog niemand verdacht

Er wordt nog niemand verdacht van bijvoorbeeld opzet, aldus de woordvoerster. Eerst moet worden onderzocht wat er precies is gebeurd. Mensen die de val hebben zien gebeuren, kunnen terecht bij Slachtofferhulp Nederland.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van kraamzorg
    • Kraamzorg

    Abortusklinieken Bloemenhove blij met uitspraak RvS, maar zien ook dat er nog lange weg te gaan is

    5 december 2025 om 16:37
    • Kraamzorg

    St. Antonius biedt thuisbehandeling voor pasgeboren baby’s met geelzucht

    5 december 2025 om 15:06

Aankomende evenementen

09 Dec
Het Luchtmoment door Sociom
  • Noord-Brabant
10 Dec
Lotgenotencontact voor Mantelzorgers (donderdag) – West Maas en Waal door Sociom
  • Gelderland
11 Dec
Kerstmarkt bij OlmenEs
  • Friesland